positions-img

Volná místa

Chci pracovat na centrále

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice
Poslat životopis

Nenašli jste vhodnou pozici?

Poslat životopis

Příběhy zaměstnanců

V Hypoteční bance pracuje celkem 543 skvělých lidí. Denně se tu potkáte s inteligentními, charakterními a přátelskými lidmi. A všichni mají něco společného – jejich práce je baví a naplňuje.

Každý den vidím v práci šťastné lidi. Lidi, jejichž sen o bydlení se zde stává skutečností. A nejsou to jen klienti, kteří si tu plní své sny.

Lenka

Lenka

Do práce to mám deset minut metrem, a to rozhodně nebydlím v centru. Ale zrovna sem bych jezdil rád, i kdybychom se přestěhovali třeba do Průhonic.

Petr

Petr

Nedávno jsme měli netradiční team building, v SOS dětské vesničce. Hráli jsme si s dětmi a pomáhali jim zvelebit jejich bydlení. Vůbec jsem netušila, že z každé uzavřené hypotéky naše banka dává 20 korun právě SOS dětským vesničkám.

Renata

Renata

Mám doma dva malé raubíře. Ten mladší chodí ještě do školky a poslední dobou je často nemocný. Naštěstí u nás jde čerpat pro tyhle případy volno s náhradou ve výši průměrné mzdy. Nemusím tak řešit žádné dilema, když malý onemocní.

Martina

Martina

U nás na pobočce je super parta lidí. A tak se scházíme i v mnoha jiných obývácích, než v tom, kam za námi chodí klienti :)

Eva

Eva

V bance tvrdě pracuju a banka mi to vrací. Dostal jsem se do dvouletého programu talentů a banka mi teď pomáhá v pracovním i osobním růstu. Moje kariéra jde rychle kupředu.

Marek

Marek

Jak probíhá výběrové řízení a adaptace?

Každý nový člen našeho týmu prochází výběrovým řízením, zpravidla dvoukolovým. Výběr vhodného kandidáta začíná selekcí CV. Na to podle typu obsazované pozice navazují individuální rozhovory, odborné či osobnostní testy nebo návštěva Assessment centra.